Radyofar Koyu

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

WCTesis İçin Verilen Puanlar

 • 5.00 Fiyat
 • 5.00 Temizlik
 • 5.00 Personel
 • 5.00 Aktivite
 • 5.00 Konum

Haritada Gör


Radyofar Koyu Tanıtımı

Radyofar Koyu, Antalya, Finike ilçesinde bulunan ücretli bir plajdır. Konum olarak Akdeniz içerisinde kalır. İlçe merkezine mesafesi özel araç ile 3.2 km civarındadır. Plaja girişler karışık olup kadınlar ve erkekler için ayrı bir bölüm ya da gün yoktur. Ayrıca plaj, yüzme bilmeyenler ve çocuklar için güvenli derinliktedir.

Radyofar Koyu Hakkında Bilgiler

  Gölgelik için şemsiye vardır.
 • Plajda Mavi Bayrak yoktur.
 • Bölgeye şahsi araç, servis aracı ile ulaşım sağlanabilir.
 • Boğulma vakalarını önleyebilmek adına cankurtaran görev yapmaktadır.
 • Yıkanmak ya da tuzlu sudan arınmak için duş mevcuttur.
 • Yatıp uzanmak veya güneşlenmek için şezlong bulunmaktadır.
 • Mayo, bikini, şort gibi deniz kıyafetlerini giyebilmek için soyunma kabini mevcuttur.

Radyofar Koyu Yeme-İçme

Yemek ve içecek ihtiyacını karşılamak isteyenler için tesiste restoran, kafeterya hizmet vermektedir.

Radyofar Koyu Hakkında Uyarılar

Andrea Doria Koyu olarak da bilinmektedir. Finike Belediyesi tarafından işletilen bir plajdır. Eski adı Finike Altuncan Hatun Kadınlar Plajı olan bu koya, Elmalı, Demre, Finike, Turuçova, Hasyurt ve Kumluca'dan ücretsiz servisler bulunmaktadır.

Plaja giriş yaparken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar ve düzenlemeler vardır. Plaja yiyecek ve içecek getirmek yasaktır, bu yüzden dışarıdan getirilen yiyecek ve içeceklerin plaja girişi engellenmektedir. Plajın işletme tarafından sağlanan restoran ve kafeterya gibi yerlerden yiyecek ve içecek temin edebilirsiniz.

Ayrıca, yaşlı ve engelli bireyler için plaja ücretsiz mini araçlarla servis hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet, girişten plaja kadar olan mesafeyi kapsamaktadır ve bu bireylerin plaj keyfini rahatlıkla yaşamalarını sağlamaktadır.

Andrea Doria Koyu, sadece Pazartesi günleri kadınların kullanımına tahsis edilmektedir. Diğer günlerde ise plaja karışık olarak giriş yapılabilmektedir, yani herkes bu günlerde plaja girebilir.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 10:00-20:00 Hafta sonu: 10:00-20:00

İletişim Bilgileri

0533 338 24 65

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Radyofar Koyu çevresinde yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar, kapalı ve açık yüzme havuzları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Finike Yüzülecek Yerler listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Radyofar Koyu Giriş Ücreti Fiyatları

HaftaiçiCumartesiPazar
2023 Giriş Ücreti30,00 ₺30,00 ₺30,00 ₺
Güncel giriş ücretleri ve sezonluk abonelik işlemleri için ilgili işletmeye ait telefon numaralarından irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plaj.net.tr ücretli ve ücretsiz plajları ve aquaparkları tek yerde toplayan bir plaj ve aquapark rehberdir. Sitemizde yer verdiğimiz tesisler ile doğrudan bir ilişkimiz yoktur.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments