Kerpe Kadınlar Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

WCTesis İçin Verilen Puanlar

 • 0.00 Fiyat
 • 0.00 Temizlik
 • 0.00 Personel
 • 0.00 Aktivite
 • 0.00 Konum

Haritada Gör


Kerpe Kadınlar Plajı Tanıtımı

Kerpe Kadınlar Plajı, Kocaeli, Kandıra ilçesinde bulunan ücretsiz bir plajdır. Konum olarak Karadeniz içerisinde kalır. İlçe merkezine mesafesi özel araç ile 12 km civarındadır. Plaja girişler yalnızca kadınlara özeldir. Bu tesisten erkekler yararlanamazlar. Haftanın belirli günlerinde erkeklerin de faydalanıp faydalanamayacağına dair net bilgi tesisten öğrenilebilir. Ayrıca plaj, yüzme bilmeyenler ve çocuklar için güvenli derinliktedir.

Kerpe Kadınlar Plajı Hakkında Bilgiler

  Gölgelik için şemsiye, ağaç vardır.
 • Plajda Mavi Bayrak vardır.
 • Bölgeye toplu ile ulaşım sağlanabilir.
 • Boğulma vakalarını önleyebilmek adına cankurtaran görev yapmaktadır.
 • Yıkanmak ya da tuzlu sudan arınmak için duş mevcuttur.
 • Yatıp uzanmak veya güneşlenmek için şezlong bulunmaktadır.
 • Mayo, bikini, şort gibi deniz kıyafetlerini giyebilmek için soyunma kabini mevcuttur.

Kerpe Kadınlar Plajı Yeme-İçme

Yemek ve içecek ihtiyacını karşılamak isteyenler için tesiste kafeterya hizmet vermektedir.

Kerpe Kadınlar Plajı Hakkında Uyarılar

Kerpe Kadınlar Plajı, aynı zamanda Miço Koyu Kadınlar Plajı olarak da bilinir. Plaja giriş ücretsizdir, ancak şemsiye ve şezlong kullanımı için ücret alınmaktadır. Plaj Haziran ve Eylül aylarında hizmet vermektedir ve ziyaretçilere 09:00-18:00 saatleri arasında açıktır.

Plaj, sadece kadınlara yönelik olduğu için içeriye sadece 0-8 yaş arası erkek çocuklar alınmaktadır. Bu nedenle çocuğunuzun kimlik kartını yanınızda bulundurmayı unutmayın. Ayrıca, kendi getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri plaj alanına sokabilirsiniz.

Kerpe Kadınlar Plajı Nasıl Gidilir?

Plaja toplu taşıma ile ulaşmak isteyenler, 800K Körfez-Kerpe hattına binerek Kerpe'ye gelebilirler. Kerpe Kadınlar Plajı durağı, bu otobüsün son durağıdır ve plaja inmek için kullanılabilir. Ayrıca, 800C ve 800CK hatları da plaja ulaşım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, özel şirketler tarafından işletilen servisler de plaja ulaşım için hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:00-18:00 Hafta sonu: 09:00-18:00

İletişim Bilgileri

0262 331 83 91

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Kerpe Kadınlar Plajı çevresinde yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar, kapalı ve açık yüzme havuzları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kandıra Yüzülecek Yerler listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Kerpe Kadınlar Plajı Giriş Ücreti Fiyatları

Kerpe Kadınlar Plajı için giriş ücreti yoktur yani ücretsizdir. Sizden giriş ücreti talep eden kişilere karşı dikkatli olunuz.
HaftaiçiCumartesiPazar
2023 Şezlong Ücreti25,00 ₺25,00 ₺25,00 ₺
Güncel giriş ücretleri ve sezonluk abonelik işlemleri için ilgili işletmeye ait telefon numaralarından irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plaj.net.tr ücretli ve ücretsiz plajları ve aquaparkları tek yerde toplayan bir plaj ve aquapark rehberdir. Sitemizde yer verdiğimiz tesisler ile doğrudan bir ilişkimiz yoktur.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments